Vladimír Tesař

305727. Krajina s polem

popis: Kombinovaná technika, 24x35 cm. Signováno vpravo dole Vl. Tesař 83. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:09:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč