Vladimír Vašíček - Vzpomínky IV

Kombinovaná technika, 45x33 cm. Signováno vlevo dole Vašíček 87. Volný list.

o autorovi: 1919-2003
Malíř, grafik. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích. V počáteční figurální žánrové a krajinářské tvorbě byl ovlivněn expresí, fauvismem, kubismem, od 60. let přešel k abstrakci (zvláště geometrické). V 70. letech byl činný i jako restaurátor církevních památek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

25350. Vzpomínky IV
Dražba ukončena:29.11.2018 21:24:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč