Vladimír Vašíček

52005. Zpěv naděje

popis: Tempera, 40x28 cm. Signováno vlevo dole Vašíček 91. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:41:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč