Vladimír Ženožička - Malý

Olej na plátně, 44x34 cm. Signováno vpravo dole Ženožička 89. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vladimír Ženožička
67020. Malý
Dražba ukončena:10.10.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč