Olej na sololitu, 66x39 cm, signováno vpravo dole Vlad. Preclík, rám.
1929, Hradec Králové
Žák VŠUP v Praze (1950-1955; prof. J. Wagner). Zabývá se sochařskou tvorbou, malbou i kresbou. Kombinací malby a soch vytvořil tzv. skulptomalbu. Pracoval s dřevem, kovem, plexisklem, textilem, kůží i kožešinou. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí (Antverpy, Benátky, Barcelona,...)
Pozn.: Rám poškozen.