Vladislav Röhling - Brno

Olej na překližce, 42x40 cm, signováno vlevo dole V. Röhling 1934, rám.

1878, Praha - 1949
Žák UMPRUM v Praze (1897-1900; prof. K. Liška). Dále se učil na AVU (prof. Fr. Ženíšek, J. Šimáně). Specializoval se na grafickou tvorbu. Vynikal hlavně v technice leptu. Zabývá se především motivy ze Staré Prahy. Vydal řady grafických cyklů.

Pozn.: Rám poškozen.

3870. Brno
Dražba ukončena:28.01.2016 21:31:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč