Vladislav Röhling - 2 grafické listy: Pohled na Pražský Hrad a Dostaveníčko v dešti

Litografie, 19x11 a 14x22 cm, signováno vpravo dole V. Röhling, rám, zaskleno.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

13944. 2 grafické listy: Pohled na Pražský Hrad a Dostaveníčko v dešti
Dražba ukončena:15.11.2017 18:30:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč