Vladislav Röhling - Pohled od Pražského hradu

Lept s akvatintou, 32x49 cm. Signováno vpravo dole Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

55795. Pohled od Pražského hradu
Dražba ukončena:10.02.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč