Vladislav Röhling

303628. Prašná brána

popis: Lept, 32x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 15.02.2020 20:22:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč