Vladislav Röhling

47914. Soubor 2 prací

popis: Lept, 28x17 cm. Signovány vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 01.08.2020 23:12:48 2467