Vladislav Röhling - Vyhlídka z Hradu

Lept, 30x48 cm. Signováno 2x V. Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře místy skvrnky.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

57091. Vyhlídka z Hradu
Dražba ukončena:18.03.2021 22:29:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč