Vlasta Švejdová - Den plný levandule

Olej na plátně nalepeném na lepence, 24x30 cm, signováno vpravo dole Vlasta Švejdová, rám.

1946, Brno

4103. Den plný levandule
Dražba ukončena:30.03.2016 22:10:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč