Vlasta Švejdová - Děvčátko v slamáku

Olej na kartonu, 32x34 cm, signováno vlevo uprostřed Vlasta Švejdová, rám.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

6930. Děvčátko v slamáku
Dražba ukončena:25.01.2017 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč