Vlasta Švejdová - Jak jsme našli Macku

Olej na plátně nalepeném na lepence, 24x30 cm, signováno vpravo uprostřed Vlasta Švejdová, rám.

1946, Brno

4142. Jak jsme našli Macku
Dražba ukončena:31.03.2016 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč