Vlasta Švejdová - Modlitba

Olej na plátně nalepeném na lepence, 30x24 cm, signováno vlevo dole Vlasta Švejdová, rám.

1946, Brno

4148. Modlitba
Dražba ukončena:31.03.2016 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč