Vlasta Švejdová - Zima na samotě

Olej na plátně nalepeném na lepence, 24x30 cm, signováno dole uprostřed Vlasta Švejdová, rám.

1946, Brno

4503. Zima na samotě
Dražba ukončena:25.05.2016 18:47:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč