Vlasta Kahovcová - Partie s Napoleonem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 16x16 cm. Signováno vlevo dole Vlasta Kahovcová 2019. Rámováno.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1944
Malířka, zpěvačka. Vystudovala SUPŠ v Praze, po maturitě nastoupila v divadle Semafor. Po delší kariéře zpěvačky začala opět malovat. Maluje motivy ze staré Prahy, zátiší, staré předměty, používá staromistrovskou techniku. Účastní se kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

vydraženo top
94264. Partie s Napoleonem
Dražba ukončena:30.04.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč