Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na desce, 85 x 83 cm. Rámováno v autorském galerijním moderním profilovaném zeleno-modře jemně patinovaném uměleckém masivním rámu.
Poznámka současného majitele: Virtuózně provedená kytice v impresionistickém duchu včetně keramické vázy zdobené moravským ornamentem. Pastózní provedení zakomponované do hry světla a citlivě provedeného barevného propojení modro zeleno fialových tónů, je světelnou katedrálou, galerijního provedení kytice. V této umělecké kvalitě na trhu s uměním velmi ojedinělé. Dílo původně bylo součástí skvělé umělecké sbírky českých krajanů ve Vídni. Ojedinělá a vysoce umělecky zajímavá nabídka! Velká příležitost pro investory a prozíravé sběratele umění!
o autorovi: 1921 - 2013
Keramička, malířka, průmyslová výtvarnice. Studovala na Škole uměleckých řemesel v Brně u F. Süssera a P. Dillingera. Věnovala se tvorbě keramiky, později malbě zátiší a krajiny.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.