Vlasta Švejdová - Gioia - Radost

Olej na plátně fixovaném na lepence, 41x30 cm, signováno vlevo dole Vlasta Švejdová, rám.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

8234. Gioia - Radost
Dražba ukončena:23.02.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč