Vlasta Švejdová - Plachetnice

Olej na plátně, 18x24 cm, signováno vlevo uprostřed Vlasta Švejdová, rám.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

13703. Plachetnice
Dražba ukončena:26.10.2017 18:24:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč