Vlasta Švejdová - Ranní čaj

Olej na lepence potažené plátnem, 31x25 cm. Signováno dole uprostřed Vlasta Švejdová. Rámováno.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

74446. Ranní čaj
Dražba ukončena:31.03.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč