Vlasta Švejdová - Ráno v Benátkách

Olej na lepence s plátnem, 35x40 cm. Signováno vpravo uprostřed Vlasta Švejdová. Rámováno.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

74232. Ráno v Benátkách
Dražba ukončena:30.03.2022 20:29:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč