Vlasta Švejdová - Shakespeare a zamilovaná

Olej na lepence, 40x40 cm, signováno vpravo uprostřed Vlasta Švejdová, rám.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

13756. Shakespeare a zamilovaná
Dražba ukončena:26.10.2017 19:38:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč