Vlasta Švejdová - Šťastná rodinka

Olej na lepence, 46x35 cm, signováno vlevo dole Vlasta Švejdová, rám.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

14803. Šťastná rodinka
Dražba ukončena:30.11.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč