Vlasta Švejdová - Víra matky

Olej na lepence s plátnem, 45x40 cm. Signováno vlevo dole Vlasta Švejdová. Rámováno.

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

74340. Víra matky
Dražba ukončena:30.03.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč