Vlastimil  Rada - Pohled na Kozákov

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 28x37 cm, signováno vlevo dole Vlast. Rada 1956, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1895, České Budějovice - 1962, Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na AVU u profesorů Švabinského, Preislera a Štursy. Působil jako profesor ve speciální malířské škole na AVU v Praze a ve speciální grafické škole tamtéž. Člen, přední teoretik a výtvarník Umělecké besedy, člen SČUG Hollar. V rané tvorbě se zaměřoval na krajinné akvarely. Namaloval cyklus historických obrazů s husitskou tématikou. V kresbě se zaměřil na život a zvyky českého venkova, které vykreslil s humorem a nádechem satiry. Účastnil se četných výstav v zahraničních metropolích. Byl spoluautorem humoristických povídek, řadu let spolupracoval se spisovatelem Jaroslavem Žákem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo
15358. Pohled na Kozákov
Dražba ukončena:24.01.2018 19:06:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
10 000 Kč limit (24.01.2018 19:00:24) 3084
9 500 Kč 24.01.2018 19:00:25 2880
9 000 Kč limit (24.01.2018 18:57:01) 3084
8 500 Kč 24.01.2018 18:57:02 2880
8 000 Kč limit (24.01.2018 18:54:41) 3084
7 500 Kč 24.01.2018 18:54:42 1016
7 000 Kč limit (24.01.2018 18:51:25) 3084
6 500 Kč 24.01.2018 18:51:26 1016
6 000 Kč limit (24.01.2018 18:51:12) 3084
5 500 Kč limit (24.01.2018 18:51:11) 1016
4 900 Kč limit (24.01.2018 18:51:09) 3084
4 800 Kč 24.01.2018 18:51:10 2880
4 700 Kč limit (24.01.2018 18:50:55) 3084
4 600 Kč 24.01.2018 18:50:56 1016
4 500 Kč limit (24.01.2018 18:50:51) 3084
4 400 Kč 24.01.2018 18:50:52 1016
4 300 Kč limit (24.01.2018 18:48:14) 3084
4 200 Kč 24.01.2018 18:46:51 1016
4 100 Kč 24.01.2018 18:43:58 3084
4 000 Kč 24.01.2018 18:42:27 1016
3 900 Kč 24.01.2018 18:41:32 3084
3 800 Kč 24.01.2018 18:40:22 1016
3 700 Kč 24.01.2018 17:08:47 890
3 600 Kč limit (24.01.2018 17:08:41) 2430
3 500 Kč 24.01.2018 17:08:42 890
3 400 Kč limit (24.01.2018 17:08:35) 2430
3 300 Kč 24.01.2018 17:08:36 890
3 200 Kč limit (24.01.2018 16:56:48) 2430
3 100 Kč 24.01.2018 16:56:49 890
3 000 Kč limit (24.01.2018 16:56:39) 2430
2 900 Kč 24.01.2018 16:56:40 890
2 800 Kč limit (24.01.2018 16:56:32) 2430
2 700 Kč 24.01.2018 16:56:33 890
2 600 Kč limit (24.01.2018 16:56:21) 2430
2 500 Kč 24.01.2018 16:56:22 890
2 400 Kč limit (24.01.2018 16:56:04) 2430
2 300 Kč 24.01.2018 16:56:05 890
2 200 Kč limit (24.01.2018 16:49:00) 2430
2 100 Kč 21.01.2018 18:19:20 3084
2 000 Kč 21.01.2018 16:59:52 890
1 900 Kč 18.01.2018 20:58:38 604
1 800 Kč 17.01.2018 21:38:44 2880
1 700 Kč 05.01.2018 21:12:25 3084
1 600 Kč 04.01.2018 9:59:33 2056
1 500 Kč 04.01.2018 0:24:54 1016
1 400 Kč 03.01.2018 9:20:35 831
1 300 Kč 02.01.2018 15:30:58 2056
1 200 Kč 31.12.2017 23:31:52 279
1 100 Kč 30.12.2017 17:02:33 3084
1 000 Kč 20.12.2017 17:42:48 2216