Vlastimil Beneš - Autoportrét

Pastel, 52x19 cm. Signováno vpravo dole Beneš. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
104624. Autoportrét
Dražba ukončena:26.10.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč