Vlastimil Beneš - Domy

Nejdelší strana: 59 cm

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Beneš. Olištováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107180. Domy
Dražba ukončena:14.12.2023 21:06:11
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:190 000 Kč