Vlastimil Beneš - Erika

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vzadu Vlastimil Beneš 70. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
101503. Erika
Dražba ukončena:28.09.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč