Vlastimil Beneš - Krajina se stromy

Tempera, 42x60 cm. Signováno vpravo dole Vlast. Beneš. Volný list.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

47418. Krajina se stromy
Dražba ukončena:30.07.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč