Vlastimil Beneš - Letní krajina

Tempera, 42x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

47352. Letní krajina
Dražba ukončena:29.07.2020 22:24:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč