Vlastimil Beneš - Ve městě

Kresba, 21x27 cm. Signováno vpravo dole Beneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83136. Ve městě
Dražba ukončena:14.09.2022 21:25:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč