Vlastimil Hofman (*1881) - Stařík

Olej na kartonu, 40x52 cm, signováno Vlastimil Hofman 1924, rám.

1914, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1939-1943). Po válce nastupuje na AVU (1945-1946; prof. V. Pukl).

6676. Stařík
Dražba ukončena:01.12.2016 20:53:24
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč