Vlastimil Hofman (*1881) - Zeď nářků

Olej na kartonu, 50x37 cm, signováno vpravo dole Vlastimil Hofman 1942, nerámováno.

1914, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1939-1943). Po válce nastupuje na AVU (1945-1946; prof. V. Pukl).

6176. Zeď nářků
Dražba ukončena:27.10.2016 20:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč