Vlastimil Košvanec

5735. Cikáni

popis: Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám.

1887, Karlín
Žák pražské akademie (1907-1912; prof. Hynais). Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

Pozn.: Rám i malba odborně vyčištěny.

dražba ukončena: 29.09.2016 22:07:00

vyvolávací cena: 5 000 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč