Vlastimil Košvanec

32365. Májovky

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole V. Košvanec. Rám.

o autorovi: 1887, Karlín
Žák pražské akademie (1907-1912; prof. Hynais). Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

dražba ukončena: 29.05.2019 20:08:34

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč