Vlastimil Košvanec - V očekávání

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek s autorským přípisem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887-1961
Narodil se v pražském Karlíně. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Bukovace. Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

14613. V očekávání
Dražba ukončena:29.11.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč