Vlastimil Košvanec

14613. V očekávání

popis: Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole V. Košvanec, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek s autorským přípisem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887, Karlín
Žák pražské akademie (1907-1912; prof. Hynais). Malíř podobizen a karikatur činný též jako restaurátor. Studijně cestoval po Itálii, Francii, Albánii a Černé Hoře. Namaloval i několik podobizen významných osobností (Dr. Jiří Guth-Jarkovský,...).

dražba ukončena: 29.11.2017 20:37:00

vyvolávací cena: 3 000 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč