Vlastimil Kuřil

45096. Říčka u lesa

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Vlast. Kuřil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 13.05.2020 18:59:23 3080
700 Kč 06.05.2020 11:13:26 5336