Vlastimil  Rada - První sníh

Olej na plátně, 42 x 50 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1949.

Pozn.: Vzadu štítek ČFVU s razítkem. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

416. První sníh
Dražba ukončena:18.06.2013 21:55:00
Vyvolávací cena:9 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč