Vlastimil Rada - Povoz v zimě

Detail položky

Detail položky

Olej na kartonu. 30x40cm. Signováno vpravo dole Vlast. Rada 1942 Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1895 - 1962
Krajinář, figuralista, ilustrátor a karikaturista. Žák AVU (1912-1920), kde studoval u profesorů Švabinského, Preislera a Štursy. V rané tvorbě se zaměřoval na krajinné akvarely. Maloval také obrazy s motivem venkova. Namaloval cyklus historických obrazů s husitskou tématikou. V kresbě se zaměřil na život a zvyky českého venkova, které vykreslil s humorem a nádechem satiry. Od roku 1946 profesorem na AVU v Praze. Četné výstavy v zahraničních metropolích (Berlín, Moskva, Paříž,...).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo
40054. Povoz v zimě
Dražba ukončena:30.01.2020 20:12:13
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 30.01.2020 20:07:13 890
5 000 Kč limit (30.01.2020 20:07:03) 6609
5 000 Kč 30.01.2020 20:07:04 890
4 900 Kč limit (30.01.2020 20:06:25) 6609
4 800 Kč 30.01.2020 20:04:42 890
4 700 Kč 30.01.2020 18:41:09 6628
4 600 Kč 29.01.2020 23:07:09 6096
4 500 Kč 29.01.2020 20:37:22 890
4 400 Kč 29.01.2020 20:20:46 6096
4 300 Kč 29.01.2020 16:49:07 6609
4 200 Kč 29.01.2020 10:56:20 6096
4 100 Kč 27.01.2020 18:00:42 6609
4 000 Kč 26.01.2020 16:58:57 890
3 900 Kč limit (26.01.2020 16:58:51) 2885
3 800 Kč 26.01.2020 16:58:52 890
3 700 Kč limit (23.01.2020 9:25:36) 2885
3 600 Kč 19.01.2020 15:55:12 890
3 500 Kč limit (19.01.2020 15:55:03) 4923
3 500 Kč 19.01.2020 15:55:04 890
3 400 Kč limit (18.01.2020 23:17:12) 4923
3 300 Kč 05.01.2020 17:35:58 890
3 200 Kč 27.12.2019 19:56:33 5807
3 100 Kč 27.12.2019 17:45:38 890
3 000 Kč limit (27.12.2019 17:45:29) 5807
3 000 Kč 27.12.2019 17:45:30 890
2 900 Kč limit (26.12.2019 23:34:03) 5807
2 800 Kč 26.12.2019 23:34:04 1618
2 700 Kč limit (26.12.2019 23:33:51) 5807
2 600 Kč 26.12.2019 23:33:52 1618
2 500 Kč limit (26.12.2019 23:33:45) 5807
2 400 Kč 26.12.2019 23:33:46 1618
2 300 Kč limit (23.12.2019 12:54:55) 5807
2 200 Kč 23.12.2019 12:54:56 1526
2 100 Kč limit (23.12.2019 12:54:51) 5807
2 000 Kč 23.12.2019 12:54:52 1526
1 900 Kč limit (23.12.2019 12:54:46) 5807
1 800 Kč 23.12.2019 12:54:47 1526
1 700 Kč limit (23.12.2019 12:54:39) 5807
1 600 Kč 23.12.2019 12:54:40 1526
1 500 Kč limit (23.12.2019 12:49:13) 5807
1 400 Kč 23.12.2019 12:49:14 1526
1 300 Kč limit (22.12.2019 15:17:32) 5807
1 200 Kč 22.12.2019 15:17:33 354
1 100 Kč limit (21.12.2019 10:05:12) 5807
1 000 Kč 21.12.2019 7:21:22 2216
900 Kč 20.12.2019 22:11:37 604