Vlastimil Zábranský - Dívka

Kombinovaná technika, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

76098. Dívka
Dražba ukončena:28.04.2022 23:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč