Vlastimil Zábranský - Muž na šňůře

Litografie, 8/150, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou V. Zábranský 1985. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

52236. Muž na šňůře
Dražba ukončena:11.11.2020 19:59:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč