Vlastimil Zábranský - Šťastné období života nezkrotné Heleny VI

Litografie 16/100, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský 1984. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

39935. Šťastné období života nezkrotné Heleny VI
Dražba ukončena:29.01.2020 22:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč