Vlastislav Lachout - Večer u rybníka

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Lachout, rám, malba zaprášena.

1935, Kyje
Student AVU (1959; prof. O. Oplt, K. Souček a M. Holý). Roku 1962 navštěvoval postgraduální studium na AVU (prof. Slánský). Kromě krajinomalby tvorby portrétů se zabývá také restaurátorstvím.

2471. Večer u rybníka
Dražba ukončena:28.05.2015 20:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč