Vlastislav Lachout - Léto na vsi

Kombinovaná technika, 80x100 cm, signováno vpravo dole Lachout, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo od rodiny autora.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

15590. Léto na vsi
Dražba ukončena:25.01.2018 18:02:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč