Vlastislav Lachout - Osudové téma

Olej na plátně. 50x80 cm. Signováno vlevo dole Lachout. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

39863. Osudové téma
Dražba ukončena:29.01.2020 20:58:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč