Vlastislav Lachout - Pražské panorama

Olej na plátně. 80x100 cm Signováno vpravo dole Lachout Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

38178. Pražské panorama
Dražba ukončena:28.11.2019 20:33:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč