Vlastislav Lachout - Stromy u řeky

Olej na plátně, 72x54 cm. Signováno vpravo dole Lachout. Rám.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

301188. Stromy u řeky
Dražba ukončena:03.10.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč