Vojtěch  Pernica - Muž s fajfkou

Olej na kartonu, 58x43 cm. Signováno vpravo nahoře Pernica. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

112079. Muž s fajfkou
Dražba ukončena:18.02.2024 21:20:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč