Vojtěch  Pernica - Muž v kroji

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x40 cm. Signováno vpravo nahoře Pernica 28. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

25165. Muž v kroji
Dražba ukončena:29.11.2018 18:37:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč